Banner 1
reflexní
Banner 2
2K silnostěnný
Baner 3
01/ 05
Pictogram
  • Home
  • NEWS
  • The 3rd place in Czech Leader of Moravian Silesian Region Awards

The 3rd place in Czech Leader of Moravian Silesian Region Awards 13.6.2018

The 3rd place in Czech Leader of Moravian Silesian Region Awards

Company PF PLASTY CZ obtained a prestigeous award and won a great 3rd place in "Czech Leader - Czech Leader for Moravian Silesian Region 2018 Award". Down below brief comment of Companies Chief executive director Mr. Bc. Radim Švarc, MBA:

Společnost PF Plasty CZ získala 3. místo v prestižní soutěži Český lídr Moravskoslezského kraje. Projekt Ocenění českých lídrů je určen pro společnosti s českými majiteli, obratem převyšujícím 200 milionů korun a s více než 50 zaměstnanci. Celkem 85 finalistů vzešlo z 1327 firem, které letos vyhověly kritériím soutěže. O jejich výběr se postaral odborný garant soutěže, společnost CRIF - Czech Credit Bureau. U nominovaných transparentních společností s českými majiteli nejdříve porotci provedli hodnocení úrovně jejich hospodaření formou výpočtu Indexu Cribis, který vychází z údajů v účetních závěrkách doplněných o důležité nefinanční ukazatele. Následně proběhlo hodnocení poroty využívající navíc další informace o finalistech, jako je jejich podnikatelský příběh či různé druhy společensky záslužných aktivit. Do hodnocení bylo za MS kraj zařazeno po selekci na základě přísných kritérií celkem 135 firem.
"Toto hodnocení vnímám jako ocenění práce nás všech během posledních let, kdy se společnost dynamicky posouvala a dále rozvíjí. Velmi pozorně jsem sledoval prezentace a poslouchal slavnostní slova všech vítězů a věřte, že se nemáme vůbec za co stydět a máme na čem dále stavět. Myslím si, že můžeme být po právu hrdí na společnost, ve které pracujeme, na kus práce, který byl vykonán, a věřím, že spolu ještě dále vykonáme ku prospěchu všech zaměstnanců, kteří se chtějí podílet na dalším rozvoji společnosti PF Plasty CZ," řekl výkonný ředitel společnosti Radim Švarc.

Files for download

© ARSYLINE 2023
Notice
Close
<
The product has been successfully added to the cart

In the cart, you have products in the total value 0.00 € with VAT

Continue Shopping Show cart