Banner 1
reflexní
Banner 2
2K silnostěnný
Baner 3
01/ 05
Pictogram
  • Home
  • NEWS
  • V PF Plastech se konal den otevřených dveří

V PF Plastech se konal den otevřených dveří 1.11.2019

V PF Plastech se konal den otevřených dveří

Už druhý ročník úspěšné akce "Den otevřených dveří" v naší společnosti PF Plasty CZ je za námi. Uskutečnil se v sobotu 12. října.

Už druhý ročník úspěšné akce "Den otevřených dveří" v naší společnosti PF Plasty CZ je za námi. Uskutečnil se v sobotu 12. října.
"Naši společnost přišlo opět navštívit okolo 300 návštěvníků, čehož si velice vážíme," řekl ředitel firmy Adam Drastich.
Zkušení firemní zaměstnanci provázeli zájemce výrobními prostory nástrojárny a lisovny. Návštěvníci dostali drobné pohoštění, děti i dospělí si užili bohatý doprovodný program. Hlavním lákadlem letošního roku byl let vrtulníkem nad areálem firmy a okolní krajinou Chuchelné. Kvůli silnému větru byl let odložen na neděli, o to víc si vylosovaní účastníci mohli tento adrenalinový zážitek užít za krásného podzimního počasí.  
"Všem návštěvníkům a zaměstnancům firmy PF Plasty CZ děkujeme za účast a těšíme na další ročník. Velký dík patří hlavně těm pracovníkům, kteří se podíleli na organizaci a přípravě akce," doplnil ředitel Drastich. 


© ARSYLINE 2022
Notice
Close
<
The product has been successfully added to the cart

In the cart, you have products in the total value 0.00 € with VAT

Continue Shopping Show cart